سبد خرید

معرفی بهترین منابع آزمون وکالت ویژه مرور و جمع بندی!

در این مقاله می خوانیم:

مقدمه

  • تقویم میگه چند روز بیشتر تا آزمون وکالت نمونده!
  • آیا به این موضوع هم فکر کردی که باید تو روزای آخر حتما تمام منابع رو چند دور مرور کنی!
  • اصلا میدونی که چجوری باید منابعی که تو حالت عادی برای خوندنش حداقل چند هفته وقت نیاز هست رو توی یکی دو روز مرور کنی؟

به طور کلی برای انتخاب بهترین منابع آزمون وکالت در مرحله مرور و جمع بندی ما با سه دسته از افراد مواجهیم، دسته اول که تعدادشون توی هر آزمونی نهایتا به تعداد انگشتان دو دست هم نمیرسه، خودشون توان خلاصه نویسی و جمع بندی صحیح رو دارن.

دسته دوم آینده شون رو وسیله آزمون و خطا قرار میدن و با وجود عدم تجربه آزمونی تحت تاثیر حرفای بعضا نادرست سایرین اقدام به خلاصه نویسی های غیراصولی میکنن و در نهایت دسته سوم افرادی هستن که با استفاده از یک قاعده اصولی و بهره بردن از تجربیات متخصصین با تجربه آزمون های حقوقی ، میرن که یک موفقیت بزرگ رو در پیش رو داشته باشن.

حالا ببینیم شما جزء کدوم دسته هستید!

آزمون وکالت

چگونه منابع آزمون وکالت را برای مرحله‌‌ی ورود و جمع بندی تهیه کنیم؟

راه اول

تو چند راه برای جمع بندی داری، یا انقدر تو فضای آزمون بودی و دستاوردهای آزمونی داشتی که دیگه خودت توان تشخیص مطالب مهم از غیر مهم رو داری و به تفکیک این مطالب از درسنامه های خودت می پردازی، که تعداد افرادی که این توانمندی رو دارن شاید برای هر آزمونی از بین هر 100 هزار نفر نهایتا 10 نفر باشه! که تو جزو آن 10 نفر هستی!

راه دوم

 

استفاده از روش آزمون و خطا برای تهیه منابع آزمون وکالت

 

بچه هایی هستن که با یک اشتباه بزرگ خودشون رو توی چاه میندارن، بعضا شاهدیم که نقشه این اشتباه رو افرادی که بدون اطلاعات کافی اقدام به مشاوره دادن به بچه ها میکنن ترسیم میکنن! واقعا سوال اینه که تو ذهن این افراد چی میگذره که از یک داوطلب که سال ها از درس دور بوده میخوان که بره و از یک کتاب موضوعی خلاصه نویسی کنه؟ چه تضمینی هست که اون داوطلب درست تشخیص بده که چه نکاتی از سایر نکات مهم ترن؟

اساسا آیا اینکه یک آدم بیست و چند ساله بشینه و با چند رنگ خودکار یک سری از مطالب کتاب رو به شکل نموداری بازنویسی کنه به جز از دست دادن تایم اون شخص چه بهره ای براش داره؟ غیر از اینه که همین اشتباهات باعث شده خیلی از بچه ها سرِ جلسه آزمون شوکه بشن و زحمت ها شون هدر بره؟

راه سوم

 

استفاده از یک منبع با کیفیت و معتبر برای تهیه منابع آزمون وکالت

برای اینکه در روزهای منتهی به آزمون وکالت بتونی از رقبای خودت فاصله بگیری، لازمه که یک منبع مناسب برای جمع بندی مطالب تو دستت داشته باشی، منبعی که بر اساس حدسیات خودت به عنوان یک داوطلب که تازه چند ماهه شروع به مطالعه کردی شکل نگرفته باشه و حاصل دقت یک استاد و یا شخصی باشه که چندین سال در فضای آزمونی قرار داشته و تونسته به آنالیز خوبی از منابع آزمون برسه و خیلی خوب میدونه که چه چیزی مهمه، چی اومدنش توی آزمون رَد خور نداره و چه مطلبی رو باید تو روزای آخر از خیرش بگذری !

این بهترین مسیری هست که تو باید مثل هر قهرمان دیگه در آزمون وکالت پیش بگیری تا بتونی از زمانت به بهترین شکل ممکن بهره ببری.

روز قبل از آزمون رو دوپینگ کن!

ما مثل همیشه برای اینکه دوراندیشانی ها یه قدم از بقیه جلوتر باشن، شروع به تدارک یه منبع خیلی خفن برای دوران جمع بندی بچه ها کردیم، منابعی که میتونن تیر آخرُ به خوبی روز آزمون بدن دستت تا بزنی سمت هدف و بترکونی و خلاصه که با خوندن این منابع قطعا شام آزمون تون رو با یه دوپینگ قوی طی می کنید.

منابع نیروزای روز قبل کنکور، مخصوص دوراندیشانی ها

توی جزا و آیین دادرسی کیفری بار جمع آوری مهم ترین نکات برای دوران جمع بندی روی دوش دکتر شادی عظیم زاده بوده، خانم دکتری که بیراه نگفتیم اگه بگیم اولین بانوی آزمونی در عرصه حقوق بودن و تونستن به خوبی در عرصه دروس جزایی و کیفری یکه تازی کنن و این روزها حاصل تمام تجربیات خودشون رو در قالب کتاب های درسنامه کمک حافظه جزای عمومی و اختصاصی، تست جزای عمومی و اختصاصی دوراندیشان و کتاب های جامع نکات، به داوطلبان آزمون های حقوقی هدیه دادن.

از آیین دادرسی مدنی با ضریب 3 و تجارتمون نگم براتون که « سردار آزمون» های حقوقی خودش دست به کار شده و فرمول موفقیت خودش رو توی کتاب های دوراندیشان برای شما پیاده کرده، هادی رستمی که در سال های اخیر یک بار رتبه 7 و یک بار رتبه 11 آزمون وکالت رو کسب کرده و دو سال پیاپی تونسته آیین دادرسی مدنی و تجارت رو توی آزمون وکالت 100 بزنه، این روزها با دو کتاب جامع نکات خودش رو کنار شما قرار داده تا تو روزای منتهی به آزمون پاتونُ بذارید روی «گااااااز» و با «بووووووق» های پشت سر ِ هم راه ُ باز کنید و برید برای رسیدن به تک رقمی های آزمون.

متفاوت ترین منابع جمع بندی مدنی

ما تو مدنی مونم ترکوندیم و به جرئت می تونیم بگیم بهترین منبع جمع بندی حقوق مدنی، منبع دوراندیشانه، شاید بپرسید چرا؟
چون بیش از 2200 نکته مرتبط با حقوق مدنی رو یکجا آورده، نزدیک به 1000 تست منتخب سال های گذشته رو بررسی کرده، به خوبی به مهم ترین قوانین خاص و آراء وحدت رویه توجه کرده و در کنار مواد قانونی از نظریات اساتید بزرگ حقوق مدنی غافل نبوده.

برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره کتاب های جامع نکات، روی کتاب های زیر کلیک کنید.

چگونه برای مرور و جمع بندی، برنامه ریزی کنم؟

فک کن تو با یه حجمی از آب مواجهی، ترجیح ت بر اینه که اون آب رو بریزی توی یک استخر و بتونی توی اون استخر شنا کنی و به اون آب دسترسی داشتی باشی؟ یا اون آب رو ببری تو دل دشت و بیابون و به هوای ساختن دریا آب رو پراکنده تو یک فضای بزرگ پخش کنی! آبی که تو تو فضای استخر خیلی خوب خودش ُ نشون میده، اگه قرار به دریا شدنش باشه در عرض چند ثانیه تو دل کویر تبخیر میشه و به باد میره! بی اون که در نهایت نتیجه ای ازش ببینی!

مرور و جمع بندی هم همینه! تو از یه جایی به بعد باید ذهن ت رو سَر و سامون بدی، و مطالبی که یاد گرفتی رو تو ذهنت طبقه بندی کنی! تا هر موقع به اونا نیاز داشتی بتونی ازش استفاده کنی. اما چجوری؟

 تا اینجا متوجه شدی که منابع آزمون وکالت با هدف مرور و جمع بندی کدام‌ها هستند، حالا باید برای جلوگیری از پراکندگی در مطالعه بدونی که چجوری باید مرور و جمع بندی کنی؛

اگر می‌خوای بدونی که جمع بندی یعنی چی چرا اصلا باید جمع بندی کنیو چگونه جمع بندی کنی و کلا با برنامه ریزی برای جمع بندی آشنا بشی میتونی از کتاب برنامه ریزی جمع بندی به همراه 7 سال سئوالات آزمون وکالت استفاده کنی.

انجام دستورالعمل های این کتاب استرس شما را کاملا از بین می برد! چرا که با کمک این کتاب شما میتوانید محتوای دوره ی جمع بندی را برنامه ریزی کنید و از میزان بیشرفت خود در هر هفته مطلع شوید!

نتیجه گیری

به طورکلی کتاب های جامع نکات تو دوران جمع بندی میتونن به عنوان یک منبع قابل اتکا در کنار شما باشن، چرا که با خوندن شون: 

  • در کوتاه ترین زمان میتونی به مهم ترین نکات مسلط بشی
  • با دسته بندی فوق العاده مطالب در کتاب های جامع نکات به مطالب تو ذهنت سر و سامون میدی
  • با توجه به انتخاب مهم ترین نکات بر اساس سوالات سال های قبل، با تله های تستی و ترفندهای طراحان سوال آشنا میشی
  • با توجه به شناخت و تخصص نویسندگان از شرایط آزمون، صبح آزمون پا میشی، میری
  • چنتا درصد خفن میزنی و یه « بای فور اِور» خوشگل به آزمون وکالت میگی و از شَر استرس راحت میشی

برای تهیه پکیج ویژه 5 جلدی کتاب های جامع نکات، با تخفیف 20 درصد و ارسال رایگان، روی تصویر زیر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

در حال بارگذاری ...