سبد خرید

0 out of 5

کتاب دیوان عدالت اداری – (قوانین و مقررات جدید)

۲۸,۰۰۰ تومان
موُلف: جاهنگیر منصور سال چاپ: 1401 در کتاب دیوان عدالت اداری، نگارنده بر آن است با استفاده از قوانین موجود و آرای وحدت رویه قضایی، جنبه های حقوقی اسناد تجاری را ارزیابی کند. مجموعه کتاب‌های قانون دیدآور به همت زنده یاد جهانگیر منصور تدوین شده و در هر چاپ به‌روزرسانی می‌گیرد.
مقایسه
0 out of 5

کتاب قانون آیین‌دادرسی دادگاه‌های عمومی و انقلاب – (در امور مدنی)

۴۲,۰۰۰ تومان
موُلف: جهانگیر منصور سال چاپ: 1401 کتاب قانون آیین‌دادرسی دادگاه‌های عمومی و انقلاب ـ در امور مدنی (قانون آیین دادرسی مدنی)، مشتمل بر 529 ماده در سال 1379 به تصویب رسیده است.
مقایسه
0 out of 5

کتاب قانون جدید شوراهای حل اختلاف

۳۸,۰۰۰ تومان
موُلف: حسین زارعی سال چاپ: 1401 کتاب قانون جدید شوراهای حل اختلاف نوشته‌ی حسین زارعی، به مواردی مانند صلاحیت شورا، ترتیب و هزینه رسیدگی در شورا، تجدید نظرخواهی، آیین‌نامه اجرایی و نشانی شعب می‌پردازد.
مقایسه
0 out of 5

کتاب قانون مدنی – (همراه با قانون مسئولیت مدنی) جلد 1،2،3

۴۴,۰۰۰ تومان
موُلف: جهانگیر منصور سال چاپ: 1401 در کتاب قانون مدنی - (همراه با قانون مسئولیت مدنی) جلد 1،2،3، حقوق مدنی یکی از دروس مهم در رشته حقوق می باشد.اگر در جستجو یک کتاب حقوق مدنی هستید این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.
مقایسه
0 out of 5

کتاب قوانین و مقررات مربوط به ازدواج و طلاق

۴۸,۰۰۰ تومان
موُلف: جهانگیر منصور سال چاپ: 1401 کتاب قوانین و مقررات مربوط به ازدواج و طلاق جهانگیر منصور همان طور که از نامش پیداست شامل تمامی موارد قانونی می شود که به نوعی به بحث ازدواج و یا طلاق مربوط هستند.
مقایسه
0 out of 5

کتاب قوانین و مقررات مربوط به وصیت و ارث

۵۰,۰۰۰ تومان
موُلف: جهانگیر منصور سال چاپ: 1401 کتاب قوانین و مقررات مربوط به وصیت و ارث از جمله کتب حقوقی است که یک ویژگی آن را از سایر کتاب های حقوقی متمایز می کند و آن هم حجم کم و مفید بودن مطالب است به صورتی که هم مورد استفاده دانشجویان و هم مورد استفاده ی افراد عادی قرار می‌گیرد.
مقایسه
در حال بارگذاری ...