سبد خرید

0 out of 5

کتاب آموزش جامع قراردادنویسی

۱۵۰,۰۰۰ تومان
موُلفان: احمد متولی و سمانه کافتری سال چاپ: 1400 کتاب آموزش جامع قراردادنویسی به عنوان راهنمایی برای کلیه کسانی است که تمایل به یادگیری چگونگی تهیه و تنظیم قرارداد دارند.
مقایسه
0 out of 5

کتاب حقوق سازمان‌های بین‌المللی

۳۱۰,۰۰۰ تومان
موُلف: دکتر ابراهیم بیگ زاده سال چاپ: 1400 کتاب حقوق سازمان‌های بین‌المللی، به تجمعی از دولت ها اطلاق میشود که بر اساس یک سند تاسیس (معاهده چند جانبه )و اعضای آن اهداف مشترکی را در چهار چوب نهادها وکارگزاری های ویژه با فعالیت مستمر ومداوم دنبال می کند .
مقایسه
0 out of 5

کتاب حقوق مالی و مالیه عمومی

۲۵,۰۰۰ تومان
موُلفان: دکتر ابوالفضل رنجبری و علی بادامچی سال چاپ: 1396 کتاب حقوق مالی و مالیه عمومی به تالیف دکتر ابوالفضل رنجبری و علی بادامچی از منابع رشته حقوق می باشد. بسیاری از اساتید این رشته در دانشگاه های مختلف از این کتاب به عنوان منبع درسی خود استفاده می نمایند. دانشگاه پیام نور نیز همین کتاب را به عنوان 2...
مقایسه
0 out of 5

کتاب درآمدی بر حقوق اداری

۱۶,۰۰۰ تومان
موُلف: دکتر ابراهیم موسی زاده سال چاپ: 1395 کتاب درآمدی بر حقوق اداری هم یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است.
مقایسه
0 out of 5

کتاب متون دانشگاهی حقوق

۱۰۰,۰۰۰ تومان
موُلف: مارتین هانت سال چاپ: 1400 ساختار کتاب متون دانشگاهی حقوق به گونه ای است که هر فصل با یک لیست از نکته های کلیدی آغاز می گردد که به روشنی اهداف آموزش را برای مخاطبین بیان می کند.
مقایسه
0 out of 5

کتاب متون دانشگاهی حقوق – (ترجمه)

۱۱۰,۰۰۰ تومان
موُلف: مارتین هانت سال چاپ: 1400 مترجم: دکتر محمدتقی رفیعی ساختار کتاب متون دانشگاهی حقوق - (ترجمه) به گونه ای است که هر فصل با یک لیست از نکته های کلیدی آغاز می گردد که به روشنی اهداف آموزش را برای مخاطبین بیان می کند.
مقایسه
0 out of 5

کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده موضوعی حقوق بین‌الملل عمومی

۱۳۵,۰۰۰ تومان
موُلف: نسرین ترازی سال چاپ: 1400 در کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده موضوعی حقوق بین‌الملل عمومی سعی شده است تا به شکل طبقه بندی شده و موضوعی، آزمون های سالهای پیش همراه با پاسخهای تشریحی در ذیل هر فصل مربوطه آورده شده و در پاسخ به سوالات، دقت و وارسی فراوان بکار گرفته شده است.
مقایسه
در حال بارگذاری ...