سبد خرید

0 out of 5

کتاب اصول فقه کاربردی – (اصول عملیه و تعارض ادلّه) – جلد 3

۵۶,۰۰۰ تومان
موُلفان: دکتر حسین قافی و دکتر سعید شریعتی سال چاپ: 1400 کتاب اصول فقه کاربردی - (اصول عملیه و تعارض ادلّه) - جلد 3 به عنوان منبع درسی برای دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته حقوق شناخته می شود و در شش فصل به کلیات و مفاهیم، مباحث الفاظ(شامل مباحث وضع، اوامر، نواهی، مفاهیم، عام و خاص، مطلق و...
مقایسه
0 out of 5

کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته حقوق خصوصی

۲,۲۰۰ تومان
موُلفان: دکتر فرهاد مشفقی و دکتر فرزاد شریفیان سال چاپ: 1386 مخاطبان کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته حقوق خصوصی، دانشجویان رشته حقوق خصوصی‌اند.
مقایسه
0 out of 5

کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته حقوق عمومی

۷,۵۰۰ تومان
موُلف: دکتر فرهاد مشفقی سال چاپ: 1395 کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته حقوق عمومی براي دانشجويان رشته حقوق عمومي در مقطع كارشناسي به عنوان منبع اصلي درس «زبان تخصصي» به ارزش 2 واحد تدوين شده است.
مقایسه
0 out of 5

کتاب حقوق اداری

۲۵,۰۰۰ تومان
موُلف: دکتر منوچهر طباطبائی موُتمنی سال چاپ: 1397 کتاب حقوق اداری برای دانشجویان رشتة حقوق و علوم سیاسی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «حقوق‌اداری» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
مقایسه
0 out of 5

کتاب حقوق بانکی مصطفی السان

۳۶,۰۰۰ تومان
موُلف: دکتر مصطفی السان سال چاپ: 1399 کتاب حقوق بانکی مصطفی السان با ادبیاتی ساده و به دور از مباحث تطبیقی یا تحلیلی زیاد، نوشته شده است. نویسنده سعی کرده اثرش دربردارنده تمام مباحثی باشد که در این گرایش بررسی می شوند. به همین منظور، چارچوب کلی کتاب در 10 فصل تنظیم شده است تا آخرین وضعیت بانکداری کشور از...
مقایسه
0 out of 5

کتاب حقوق بیمه

۴۴,۰۰۰ تومان
موُلف: دکتر ایرج بابائی سال چاپ: 1400 کتاب حقوق بیمه، تألیف دکتر ایرج بابایی، جزء معدود کتاب هایی است که به طور نسبتاً جامع به تبیین حقوق بیمه از حیث علمی و کاربردی پرداخته است.
مقایسه
0 out of 5

کتاب حقوق کار – جلد 2

۲۰,۰۰۰ تومان
موُلف: دکتر سید عزت الله عراقی سال چاپ: 1396 کتاب حقوق کار - جلد 2 سعی نموده، جامع باشد و به همه نکات موضوع بپردازد. نثر کتاب مناسب و تعداد سطرهای هر صفحه کمی زیاد به نظر می رسد.
مقایسه
در حال بارگذاری ...