سبد خرید

ویژه پیشنهاد شگفت انگیز
دوره آیین دادرسی مدنیدوره آیین دادرسی مدنی
0 out of 5

دوره کمک حافظه آیین دادرسی مدنی – جلد 1 و 2

۳۸۵,۹۰۰ تومان
مؤلفین: دکتر مهدی فلاح خاریکی / سیده هاله هاشمی سال چاپ: 1401 دوره کمک حافظه آیین دادرسی مدنی (جلد اول و دوم)    
مقایسه
0 out of 5

کتاب آنچه مشاور حقوقی باید بداند

۱۳۰,۰۰۰ تومان
موُلفان: دکتر فرهاد بیات و علی اکبر جعفری سال چاپ: 1400 کتاب آنچه مشاور حقوقی باید بداند کتابی است از جنس تجربه های عملی که به زبان ساده و کاربردی نگاشته شده است.
مقایسه
0 out of 5

کتاب بانک سوالات کارشناسی ارشد – (حقوق خصوصی)

۲۹۵,۰۰۰ تومان
موُلف: گروه موُلفان سال چاپ: 1400 کتاب بانک سوالات کارشناسی ارشد - (حقوق خصوصی) 85 تا 1400 مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد حقوق خصوصی سراسری و آزاد با پاسخ های کاملا تشریحی می‌باشد.
مقایسه
پیشنهاد شگفت انگیز
جامع نکات آیین دادرسی مدنیجامع نکات آیین دادرسی مدنی
0 out of 5

کتاب جامع نکات آیین دادرسی مدنی

۱۳۷,۷۰۰ تومان
مولف: هادی رستمی محمدآبادی سال چاپ: 1400 این کتاب شامل 2401 نکته مهم و پرتکرار درس آیین دادرسی مدنی در آزمون های حقوقی می باشد که در جمع بندی کمک شایانی به داوطلب خواهدکرد. ویژه داوطلبان آزمون های وکالت, قضاوت, کارشناسی ارشد, دکتری و کلیه آزمون حقوقی    
مقایسه
ویژه پیشنهاد شگفت انگیز
جامع نکات حقوق تجارتجامع نکات حقوق تجارت
0 out of 5

کتاب جامع نکات حقوق تجارت

۱۵۱,۲۰۰ تومان
نویسنده: هادی رستمی محمدآبادی سال چاپ: 1401 ویژگی این کتاب: این کتاب شامل بیش از 2200 نکته مهم و پرتکرار درس حقوق تجارت در آزمون های حقوقی می باشد که در جمع بندی کمک شایانی به داوطلب خواهدکرد. ویژه داوطلبان آزمون های وکالت, قضاوت, کارشناسی ارشد, دکتری و کلیه آزمون حقوقی مرتبط با این درس.
مقایسه
0 out of 5

کتاب حقوق اداری – جلد2

۲۲,۰۰۰ تومان
موُلفان: دکتر محمد امامی و دکتر کورش استوار سنگری سال چاپ: 1396 کتاب حقوق اداری - جلد2 شاخه‌ای از حقوق عمومی داخلی است و به مجموعه قواعد حقوقی گفته می‌شود که حقوق و تکالیف سازمان‌های اداری دولت و روابط آن‌ها با مردم را تعیین می‌کند.
مقایسه
0 out of 5

کتاب حقوق قراردادها – (اصول و مهارت‌های قراردادنویسی)

۵۵,۰۰۰ تومان
موُلف: فرهاد بیات سال چاپ: 1400 کتاب کتاب حقوق قراردادها - (اصول و مهارت‌های قراردادنویسی) نوشته فرهاد بیات به بیان اصول و عناصر ضروری در نگارش متن قرارداد می‌پردازد. این کتاب هر بخش از قرارداد را مورد تفکیک تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد.
مقایسه
0 out of 5

کتاب حقوق‌بین‌الملل‌خصوصی

۱۱۰,۰۰۰ تومان
موُلف: دکتر محمدجواد شریعت باقری سال چاپ: 1400 اصطلاح «حقوق‌بین‌الملل‌خصوصی» را اولین بار جرمی بنتام در سال 1780 در کتاب «اصول اخلاق و مذهب» به کار برده است.
مقایسه
پیشنهاد شگفت انگیز
مكان گيرندهمكان گيرنده
مقایسه
0 out of 5

کتاب ساده ساز حقوق اداری

۱۰۰,۰۰۰ تومان
موُلف: حسن سالار سروی سال چاپ: 1400 کتاب ساده ساز حقوق اداری نوشته حسن سالار سروی در سی و شش فصل از مهم ترین مباحث حقوق اداری به صورت طبقه بندی موضوعی سوالات آزمون های کارشناسی ارشد سراسری و آزاد، برای تسهیل در امر یادگیری و ثبیت مطالب در ذهن مخاطب تدوین گردیده است.
مقایسه
در حال بارگذاری ...