سبد خرید

0 out of 5

کتاب اصول فقه آزمونی – (آموزش اصول فقه ویژه آزمون کارآموزی وکالت)

۱۷۰,۰۰۰ تومان
موُلف: دکتر محمدرضا شب خیز سال چاپ: 1400 کتاب اصول فقه آزمونی شامل مباحث مورد نیاز جهت استدلال حقوقی است. از ویژگی های کتاب اصول فقه سبک نگارش آن است.
مقایسه
0 out of 5

کتاب حقوق بین‌الملل خصوصی – (جلد 1)

۸۰,۰۰۰ تومان
موُلف: دکتر محمود سلجوقی سال چاپ: 1400 کتاب حقوق بین‌الملل خصوصی - (جلد 1) به خوبی سرفصل های مصوب ضروری برای دو درس پیش گفته را شامل می شود و از بهترین منابع این درس می باشد که اساتید زیادی مطالعه این کتاب را برای فهم مطالب سرفصل های مصوب پیشنهاد می کنند.
مقایسه
0 out of 5

کتاب دیوان عدالت اداری – (قوانین و مقررات جدید)

۲۸,۰۰۰ تومان
موُلف: جاهنگیر منصور سال چاپ: 1401 در کتاب دیوان عدالت اداری، نگارنده بر آن است با استفاده از قوانین موجود و آرای وحدت رویه قضایی، جنبه های حقوقی اسناد تجاری را ارزیابی کند. مجموعه کتاب‌های قانون دیدآور به همت زنده یاد جهانگیر منصور تدوین شده و در هر چاپ به‌روزرسانی می‌گیرد.
مقایسه
0 out of 5

کتاب راهنمای تحلیلی،کاربردی دعاوی ملکی در نظام قضایی ایران

۹۰,۰۰۰ تومان
موُلف: حسین اقدامی سال چاپ: 1400 در کتاب راهنمای تحلیلی،کاربردی دعاوی ملکی در نظام قضایی ایران مبنای حقوقی دادخواست درهردعوا، طرفین دعوا و مرجع صالح برای رسیدگی  و نحوه ی اجرای رأی، مشخص شده است و درنهایت به نکات کلیدی مرتبط با آن دعوا و مستندات قانونی و رویه و نظرات قضایی مرتبط با دعوا پرداخته شده است.
مقایسه
پیشنهاد شگفت انگیز
کمک حافظه متون حقوقیکمک حافظه متون حقوقی
0 out of 5

کتاب کمک حافظه متون حقوقی

۵۲۲,۰۰۰ تومان
نویسندگان: امین رضا کوهستانی – حبیب اله حبیبی سال چاپ: 1402 ویژگی های این کتاب: این کتاب علاوه بر ارائه ترجمه متون درسی در چهار مجموعه حقوق عمومی, حقوق بین الملل, حقوق جزا و آیین دادرسی کیفری و حقوق خصوصی و قراردادها به تشریح و تقسیم بندی علمی مطالب و ارایه پرسش های چهارگزینه ای مرتبط با هر مبحث پرداخته...
مقایسه
در حال بارگذاری ...