سبد خرید

0 out of 5

کتاب شرح جامع اصول فقه

۱۵۵,۰۰۰ تومان
موُلف: سعید سمیع‌پور سال چاپ: 1400 کتاب شرح جامع اصول فقه نوشته سعید سمیع پور به مباحث اصول فقه با نکات مهم و آزمونی همراه با مثال های حقوقی متعدد و چکیده های نموداری می‌پردازد. درسنامه روان و ساده برای هر مبحث اصول فقه در کتاب حاضر ارائه شده هست. برای هر مبحث مثال های فراوان و نکات آزمونی مهم...
مقایسه
0 out of 5

کتاب متون فقه – (نکات آزمونی، تست تألیفی، ترجمه لغات مهم)

۱۰۰,۰۰۰ تومان
موُلف: سعید سمیع پور سال چاپ: 1400 کتاب متون فقه وکالت سعید سمیع پور جامع ترین و آزمونی ترین کتاب متون‌فقه است که در ادامه به معرفی و بررسی آن می پردازیم.
مقایسه
0 out of 5

کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده متون فقه

۱۴۰,۰۰۰ تومان
موُلف: سعید سمیع پور سال چاپ: 1400 کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده متون فقه سعید سمیع پور ویژه کلیه گرایش های کارشناسی ارشد و دکتری خصوصی شامل تست های تالیفی و سنوات گذشته متون فقه کارشناسی ارشد و دکتری خصوصی به همراه پاسخ تشریحی و نکات مهم آن ها می باشد.
مقایسه
0 out of 5

کتاب مجموعه سوالات مرکز وکلا قوه قضاییه

۱۱۰,۰۰۰ تومان
موُلف: سعید سمیع پور سال چاپ: 1400 کتاب مجموعه سوالات مرکز وکلا قوه قضاییه شامل آزمون های ادوار گذشته مرکز وکلای قوه قضاییه (مشاوران) می باشد.مجموعه آزمون ها از 1386 تا 1399 با پاسخ تشریحی آورده شده اند.
مقایسه
0 out of 5

کتاب هزار تست اصول فقه

۹۰,۰۰۰ تومان
موُلف: سعید سمیع‌پور سال چاپ: 1400 یکی از مهم‌ترین دلایلی که کتاب هزار تست اصول فقه سمیع پور را از سایر کتاب تست‌ها متمایز ساخته نحوه بررسی سوالات و پاسخ‌های آزمون‌های ادوار گذشته است که به صورت رد گزینه انجام شده است.
مقایسه
در حال بارگذاری ...